pokazy dla przedszkoli Debata trwa we wspólnocie PI, czy nosić broń lub inne bronie samoobrony.

Zrób to whisky, Neat. Prawdziwe PI nie wszyscy pić jak Philip Marlowe czy Sam Spade, a jeśli miały być wsunął micky lub hit z sokiem, oni się wstydzić swojego braku planowania. Dzisiejsze PI nie szansa matowienia ich zmysły, jak to może być wykorzystane do ich oczerniać powinni mieć zeznawać w sądzie o swoich obserwacjach.

Jest to dobre miejsce, aby również pamiętać rzeczy dzisiejsze PI nigdy nie zrobi. Jeśli pisarz wybiera mieć jego / jej fikcyjna PI wykonaj dowolną z tych aktów, oni utworzenie charakter PI być w jakiś głęboki you-know-co (mimo, że to może być również to, co ty, jako pisarza, chcą dla Twojego PI-lepiej wiedzieć, co jest niezgodne z prawem, niż napisać coś, co jest oczywiście tak, i nie wiem, prawda?).

PI, który chce zachować jego / jej pracy / licencji / Kariera / reputacji nigdy: Świadome pomóc przestępcy w ustawie karnej.

Wziąć udział w jury / świadka naruszania (grożą świadka / juror tak aby zmienić zeznania lub wyroku).

Podsłuch (umieścić podsłuch na telefon).

Umieść aparat nadzoru lub mikrofonu w prywatnym miejscu, bez wiedzy docelowego.

Potwierdza włamanie.

pokazy dla przedszkoli

Slap urządzenia GPS w pojeździe należącym do celu.

Podsłuchiwania w prywatnym miejscu.

Stosowanie przemocy lub groźby przemocy, aby uzyskać informacje.

Udawaj, że mają dowody, że nie (istnieje możliwość, że mają zamiar zostać poproszony o okazanie go przez adwokata lub COP).

Popełnić żadnego innego świadomie nielegalnego czynu.

Podszywać się pod oficera pokoju, lekarz, ani żadnego pracownika rządu.

Użyj tych mitów Busters i wytyczne do tworzenia prawdziwe wobec życia, 21-wieczne poradniastopy.pl/wkladki-ortopedyczne-cennik/doświadczonych PI kto będzie utrzymać czytelników przewraca strony swoich opowiadań.

Artykuł dzięki: