pokazy wojskowe 2016

Zrozumienie zależy od trzech warunków:

www.zadluzenia.com

• Konsekwencja

• Korespondencja

• Związek z tłem.

Spójność oznacza, że ??dana osoba jest w stanie połączyć wzór, dzięki czemu wszystkie części sensu. Zrozumienie tego problemu jest konieczne.wejdź na naszą stronę internetową Na przykład, co ma następujące analogia oznacza? Pnie drzew są słomki dla spragnionych liści i gałęzi. Oznacza to nic, chyba że dana osoba jest w stanie nawiązać połączenie z pni drzew, słomki i przenoszenie cieczy. Gdy dana osoba widzi połączenie, a następnie stwierdzenie ma sens i jest zrozumiałe.

Korespondencja oznacza, że ??istnieje związek między wewnętrznymi reprezentacji danej osoby i materiał jest zrozumiałe. Problem Solver muszą odnosić się do tego problemu. Na przykład, człowiek idzie do domu pacjenta, aby sprawdzić swoją pooperacyjnego powrotu do zdrowia. O ile w domu, osoba słucha pacjenta informując córkę: „Musisz iść do nici dostać rybę na kolację”. Co to jest pasmo? Faktycznie, nić jest plaża; jednak jednostka nie może zrozumieć to słowo, chyba że powstał w miejscu, gdzie jest to powszechnie stosowane frazy.

Trzecim elementem porozumienia jest najbardziej podstawowym. Osoba musi mieć jakąś wiedzę ogólną w celu zrozumienia. Bez fundamentu następnie zrozumienie nie może się zdarzyć osoba musi znać podstawy pierwszej kolejności. Czy ktoś kiedyś próbował uciec przed chodzenia? Przed zrozumienie i rozwiązywanie problemów, mając podstawową wiedzę jest konieczne.

Dokładnie rok temu, byłem w wynajętym domu sytuacji z moim przyjacielem Amy jako housemate. Właściciel domu był wojowniczy, straszne i znaczy osoba miałem unikać w miarę możliwości. Do tej pory, ma obsesję ogrodzie domu. Pewnego dnia ujrzał mój szczeniak, który w tym czasie wyniósł 7 miesiąca życia, uwolniona w ogrodzie i służył mi zawiadomienie o eksmisji 3 dni, aby pozbyć się psa.
Artykuł dzięki: