pokazy barmanskie poznan

Jak zostawić stres w pracy

nie może skupić się na swoim ulubionym serialu, bo myślisz nad tym, co powiedział ktoś w biurze dzisiaj? Znajdź sobie partnera ignorując przy obiedzie, bo używasz na rzeczy http://trenego.pl/, które muszą być zrobione jutro? Mimo to wspaniale być dedykowane do pracy, pozwalając mu przejąć twoje życie jest problemem. Bez dobrej równowagi między życiem zawodowym, można zostać uszkodzona, a to może prowadzić do wypalenia i depresji. Mamy wyrejestrowany kilka przewodników internetowych do poprawek work-life balance, opracowała listę wspólnych wskazówek, aby pokonać tę sprawę.

Jak zmniejszyć stres w pracy

1. Pierwsze swoje priorytety CLEAR. Zanotuj 10 najważniejszych rzeczy, które chcesz ze swojego życia. Następnie pomyśl o tym, jak można spędzić typowy tydzień. Dzięki temu można rozpoznać, że jeśli spędzasz większość czasu w pracy, że nie będzie miał czasu na osiągnięcie innych celów – takich jak czas z najbliższymi.

pokazy barmanskie poznan

2. Napełnić zabawę życia. Jeśli spędzasz 8 godzin dziennie w pracach, plus 2 godziny dojazd do pracy, to nic dziwnego, że wszystko, co masz do dyskusji na koniec dnia jest praca! Więc krawędzi w niektórych elementów niezwiązanych z pracą w dzień. Sprawdź, w porze lunchu „swój czas” dostając swój mózg z narzędzi pracy. Zrób przerwę między pracą a domem, zatrzymując się gdzieś pod koniec dnia pracy i robi coś innego.

3. grać w swoje zabawy. Umów się na co najmniej 2 dni w tygodniu, aby dobrze się bawić. Nie muszą być kosztowne wieczór. Rozważmy maraton DVD lub grę Monopoly. Jeśli lubisz gotować, spotkać się z przyjaciółmi i mają popołudnie kiedy ugotować coś specjalnego. Zaplanuj raz w miesiącu, aby zrobić coś innego, jak odwiedzenie muzeum lub piknik.

4. przestać czuć się winny. Gdy skupiamy się na pracy, czujemy się winni, gdy mamy trochę czasu dla siebie.
Artykuł dzięki: