pokazy ciezarowek 2016

Pisanie Sleuths – The 21st Century Private Eye

Przeminęło jest gumshoe prywatny detektyw wczorajsza (PI), samotny Lone Ranger, który w pojedynkę wyprostował krzywd, pozostawiając świat lepszym miejscem, kiedy zniknął tych myśli, zakurzone ulice do innej sprawy. Nie dotsplanet.pl/tag-produktu/posciel-240×220/ zrozumcie mnie źle, 21 wieku PI działa sam przez jakiś czas, ale to on (lub ona) być głupcem, aby w ten sposób pracować dwadzieścia cztery / siedem, zwłaszcza z sieci innych Pis, zasobów, dane do rysowania na (na przykład za pośrednictwem Internetu).www.mocuzdrawiania.pl

Zacznijmy poprzez dmuchanie kurz niektóre z przestarzałych, utartych mitów na temat wczorajszej PI przeglądając irytuje niektórych rzeczywistych PIS ‚o swoich fikcyjnych odpowiedników.

Prawdziwe PI ‚Pet Peeves O fikcyjnym PI

pokazy ciezarowek 2016

Grupa PI zadano nieporozumień, co chcieliby poprawić w przedstawieniach PI w powieściach, filmach i telewizji. Poniżej znajdują się niektóre z ich odpowiedzi:

Pozostając prawne. Przynajmniej 80% badanych PiS przyniósł to jako numer jeden mnie denerwuje. Fikcyjne PI są często widoczne robią nielegalne rzeczy, podczas gdy w rzeczywistości, real-life PI przestrzegania prawa. Bo jeśli tego nie zrobią, mogą stracić swoją działalność i licencji – ryzyko nr PI chce podjąć. Jeśli PI nie zna jego / jej prawa, umie patrzeć statut lub mają prawnika kumpel / klienta, aby zadzwonić po poradę. Nie PI warta jego / jej przysłowiową solą przechodzi w prawnie mętnej sytuacji, nie wiedząc dokładnie, jakie działania są zgodne z prawem. Wpadek i missteps zamącić reputację PI, która jest chyba ich najbardziej krytycznym atutem, ponieważ odzwierciedla zarówno ich etyki i umiejętności.

Być przygotowanym. Kolombo (detektyw z serialu „70” o tej samej nazwie) zawsze wrócił ponownie (i znowu) do świadka, zanim w końcu zadał pytanie Zinger. Nigdy nie wydawał się mieć plan, jak uzyskać informacje w jednym zamachem.
Artykuł dzięki: